Zváranie pod tavivom

4 položiek celkom
DC-1000
€0,01

Zváračka na zváranie pod tavidlom.

Kód: K1387-11
SW 1250 traktor na zváranie pod tavivom
€21 380

SAW 1250 Multifunkčné zváracie zariadenie s invertorovou technológiouIGBT pre zváranie SAW (zváranie pod tavivom) sozváracím traktorom a pre zváranie s obalenou elektródouMMA-...

Kód: 800SBMSW1250
DC-1500
€28 800

Zváračka na zváranie pod tavidlom.

Kód: K1383-4
Power Wave® AC/DC 1000
€38 400

Zváračka na zváranie pod tavidlom.

Kód: K2803-1

V špecializovanej kategórii zváračiek určených na metódu zvárania pod tavivom nájdete vysoko špecializované zváracie zariadenia a technológie navrhnuté pre zvládnutie náročných a kritických zvarových úloh. Táto metóda, známa aj ako TIG (Tungsten Inert Gas) pod tavivom, je jednou z najspoľahlivejších a najpresnejších metód zvárania v priemysle.

Prečo si vybrať zváračky na metódu zvárania pod tavivom? Zváranie pod tavivom je vhodné pre zváranie veľkých, hrubých a kritických kovových konštrukcií, kde je potrebná vysoká kvalita zvaru a precízna kontrola. Táto metóda umožňuje zváračom dosahovať špičkové výsledky v rôznych priemyselných odvetviach vrátane leteckého priemyslu, stavieb lodí a v energetike.

Vlastnosti a výhody zvárania pod tavivom:

  • Precízna kontrola zvárania - zváranie pod tavivom umožňuje zváračom presne riadiť teplotu, rýchlosť a intenzitu zvárania, čo je kľúčové pri kritických aplikáciách.
  • Minimálny tepelný vplyv - táto metóda minimalizuje tepelný vplyv na pracovný materiál, čo znamená menej deformácie a skreslenia zvarovanej časti.
  • Vysoká kvalita zvaru - poskytuje vysokú kvalitu zvaru s hlbokou penetráciou a minimálnym rozstrekovaním.
  • Vhodné pre rôzne materiály - zváranie pod tavivom je vhodné pre širokú škálu kovov, vrátane ocele, hliníka a nerezovej ocele.

V našej ponuke nájdete široký výber zváracích strojov a zváračiek určených pre zváranie pod tavivom. Ponúkame zariadenia rôznych veľkostí, výkonov a špecializované príslušenstvo, aby sme vyhoveli potrebám rôznych priemyselných odvetví a zváracích úloh. Naše zváračky určené na zváranie pod tavivom sú vybavené najmodernejšími technológiami a funkčnosťami, pre dokonalé zváracie práce s maximálnou presnosťou a spoľahlivosťou.