WT 40

Kód: WT40
Neohodnotené
€0,01
Na dotaz
Elektróda na zváranie vysokolegovaných a nerezových ocelí. Farba: oranžová. Legovanie: thorium 4% ThO2. Priemery : 1,0 - 1,60 - 2,00 - 2,40 - 3,00 - 3,20 - 4,00 - 4,80 - 6,00 - 6,40 mm. Dĺžka : 175 mm.

Detailné informácie

Podrobný popis

WT - obsah tória spôsobuje zníženie výstupnej práce a zvýšenie emisie elektrónov.  So stúpajúcim obsahom tória sa zlepšuje: - zapaľovacie vlastnosti - trvanlivosť - prúdová zaťažiteľnosť Hlavné použitie týchto elektród je pri zváraní vysoko legovaných a nerezových ocelí jednosmerným prúdom, kde vykazují výborné vlastnosti. POZOR! Tórium je rádioaktívny prvok. So stúpajúcim obsahom tória rastie rádioaktivita týchto elektród! Nebezpečenstvo thoriovaných elektród nie je v žiarenia gama (zanedbateľné) ale v žiarenia alfa. Rádioaktívne častice sa usádzajú v pľúcach a v najhoršom prípade môžu spôsobiť rakovinu. Ak sa napriek tomu používajú, je nutné dôkladné odsávanie pri brúsení aj pri zváraní. Práca s týmito elektródami bez týchto opatrení je nezodpovedné a vedie ku komplikáciám z hľadiska bezpečnosti práce.

Dodatočné parametre

Kategória: Wolfrámové elektródy
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie