Typ 8003N

Kód: 8003
Neohodnotené
€0,01
Na dotaz
Jednofázové odporové zváracie stroje. Výkon pri 50% - 60kVA. Maximálny zvárací výkon : 125 kVA. Maximálny zdvih : 80 mm.

Detailné informácie

Podrobný popis

· Modulárna konštrukcia stroja, ramien, valcov, možnosť modifikácií,  · Chrómovaný piest pneumatického valca s dlhou životnosťou, s nastaviteľným zariadením proti otáčaniu,  · Bezolejové pneumatické komponenty chrániace životné prostredie,  · Dvojstupňový valec s kľúčom,  · Vstavaný filter stlačeného vzduchu, tlaková nádrž a ventil, tlmiče vyfukovaného vzduchu,  · Ventil ovládajúci rýchlosť pohybu elektród, nárazník na konci zdvihu,  · Dvojstupňový elektrický pedál pre zovretia a zvarenie kusov len ak sú správne umiestnené (štandard u bodovek, u výstupkových zváračiek na vyžiadanie),  · Konektor pre pripojenie druhého elektrického pedála pre priame vyvolanie druhého programu zváranie,  · Vodou chladený transformátor, dosky, držiaky elektród a elektródy, transformátor s izoláciou epoxidovou živicou,  · Synchrónny SCR stýkač izolovaný od chladiacej vody ochranným termostatom,  · Obojručné bezpečnostné ovládanie s časovačom pre maximálnu bezpečnosť a volič s vyberateľným kľúčom (štandard u všetkých modelov). Tlačidlá dvojručných ovládaní sú štandardom len u výstupkových zváračiek, u bodovek na vyžiadanie,  · Tlačidlo núdzového vypnutia stroja,  · Digitálna kontrolná jednotka.

Dodatočné parametre

Kategória: Stacionárne bodovačky
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie