Tecna 3322

Kód: 3322/400/50
Neohodnotené
€7 590
Skladom

Závesné odporové zváracie kliešte s integrovanou riadiacou jednotkou. Zvárací výkon pri 50% - 23 KVA. Rozostup držiakov ramien: 165 mm. Prítlak elektród: 95 daN. Maximálna dĺžka ramien 800mm.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Tieto vzduchom ovládané závesné bodové kliešte s integrovanou riadiacou jednotkou sú určené pre náročné nasadenie vo výrobných prevádzkach. Oproti konkurencii vynikajú predovšetkým vysokým výkonom, kompaktnými rozmermi a nízkou hmotnosťou, čo umožňuje zvárať aj komplikovanejšie diely na menšom pracovnom priestore. Vďaka tomu s nimi dá ľahšie manipulovať a tým je aj práca presnejšie a produktívnejšie. Hlavné výhody radu 332x:  �,�, vysoká produktivita, účelný dizajn, kompaktné rozmery a vysoký zvárací výkon,  �,�, montovaná riadiaca jednotka, čím sa šetrí miesto potrebné pre inštaláciu a znižujú náklady na jej vykonanie,  �,�, vysoká elektrická účinnosť,  �,�, jednoduchá inštalácia a príprava na prácu,  �,�, zakrytie citlivých častí stroja,  �,�, stroj je pripravený na zavesenie na balancér. Na stroji v mieste jeho ťažisko je uzavreté ložisko, ktoré umožňuje zľahka otáčať strojom podľa jeho pozdĺžnej osi. Vďaka kombinácii tohto ložiska a správneho balancéru možno strojom ľahko manipulovať v akejkoľvek polohe,  �,�, ložisko je vybavené zarážkou otáčania,  �,�, vodou chladené sú držiaky elektród, ramená, transformátor a SCR stýkač,  �,�, nastaviteľná vzdialenosť elektród,  �,�, možnosť zapnutia dvojitého zdvihu pre dosiahnutie vyššej produktivity,  �,�, možnosť jednorazového veľkého zdvihu pre dosiahnutie prevarenej miesta,  �,�, dlhý zdvih pre zváranie napríklad kusov s vyztužujúcimi rebrami a zváranie na zložito tvarovaných kusoch,  �,�, vstavané tlačidlo núdzového vypnutia na zadnej časti stroja,  �,�, reguláciou stlačeného vzduchu možno nastaviť prítlak a rýchlosť zvárania,  �,�, bezolejový chrómovaný valec a piest dimenzovaný pre vysoké zaťaženie a dlhú životnosť,  �,�, možnosť voľby riadiacej jednotky podľa požadovaných parametrov,  �,�, bezpečnostné dvojité tlačidlo na rukoväti zabraňuje náhodnému stisku,  �,�, rýchla výmena napájacích káblov - nie je potrebné rozoberať ani otvárať zváračku.

Dodatočné parametre

Kategória: Bodovacie kliešte ručné
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie