POCKETMIG 235 DP-pulzný NAJLEPŠIA ZVARACKA PRE MIG-MAG V PULZE A OBALENU ELEKTRODU + darček samostmievacia maska FALCON 5.5 LCD

Kód: 800MIG235DP
Akcia
Neohodnotené
€940
Skladom

NOVINKA - najlacnejší pulzný a Double pulzný zvárací zdroj na trhu. Multifunkčný zvárací zdroj na 230V Doublepulzný, prenosný zvárací zdroj MIG / MAG, MMA, Lift TIG. - Vhodný pre drôt s hmotnosťou 5 kg. - Synergické, pulzné a doublepulzné zváranie MIG / MAG. - Lift TIG a MMA s pulzom alebo bez pulzu. - Spájkovanie - tiež na pozinkované povrchy - CuSi - Možnosť zmeny polarity pre trubičkový drôt. - Masívna jednotka na podávanie drôtu, príslušenstvo s vrúbkovanými podávacími kladkami, pre trubičkový drôt. - Uložiteľné zváracie programy. - Zahrnutý 4 m zvárací horák MIG / MAG. (IGrip 240)

Detailné informácie

Podrobný popis

NOVINKA - najlacnejší pulzný a Double pulzný zvárací zdroj na trhu. Multifunkčný zvárací zdroj na 230V Synergicky riadené 3 funkcie MIG, MMA a Lift-TIG . Zvárací invertor s IGBT Power Technology.   Synergické ovládanie, 2 xLED displej, jednoduché ovládanie.  Možnosť zvárať rúrkovým drôtom bez plynu ( innershield )  Zváranie pozinkovaných plechov drôtom CuSi3 pre autoopravovne  CO2 a Mixed voliteľný plyn pre MIG proces   2T / 4T nastaviteľný pre MIG proces   Regulovateľný Hot Start a Arc Force pre MMA proces   Predfuk , nastavenie štartov , tvrdosť oblúka , dováranie krátera , dofuk to všetko v MIG/MAG   Kompaktná veľkosť pre 5kg cievky drôtu  Zaťažovateľ obalená elektróda 170A - 60%  metóda MIG/MAG 190A - 60%  metóda LIFT-tig 180A - 60% V cene zváračky je horák MIG/MAG a zváracie káble pre MMA.

Dodatočné parametre

Kategória: MIG/MAG zváračky
Záruka: 2 roky