GORILLA POCKETFORCE 200

Kód: 80POCFRC200
Neohodnotené
€210
Skladom

Zváracie invertory GORILLA® POCKETFORCE a SUPERFORCE sú vhodné pre zváranie s obalenými elektródami (MMA). Majú nastaviteľnú funkciu Arc Force a digitálny displej. MMA je všestranná a ľahká technológia zvárania a je preto široko použiteľná pri spracovaní kovov. Tento proces umožňuje použiť jednoduché a ľahko ovládateľné zváracie zariadenie na zabezpečenie vysoko kvalitného zvárania pre prakticky všetky kovy. Ak používate vhodnú elektródu, môže sa použiť aj na zváranie hliníka, samozrejme v medziach technológie. Najväčšou výhodou oproti zváraniu MIG / MAG a TIG je, že nie je potrebné používať ochranný plyn, ktorý je citlivý na vietor, takže zváranie s elektródami sú výhodné pre zváranie konštrukcií aj v exteriéri. Každý člen série GORILLA® je založený na pokročilej technológii IGBT. Presné riadenie IGBT a ďalšie funkcie umožňujú veľmi jednoduché používanie a spoľahlivé zváracie stroje. V cene sú zváracie káble . Pozri dokumenty .

Detailné informácie

Podrobný popis

Zváracie invertory GORILLA® POCKETFORCE a SUPERFORCE sú vhodné pre zváranie s obalenými elektródami (MMA). Majú nastaviteľnú funkciu Arc Force a digitálny displej. MMA je všestranná a ľahká technológia zvárania a je preto široko použiteľná pri spracovaní kovov. Tento proces umožňuje použiť jednoduché a ľahko ovládateľné zváracie zariadenie na zabezpečenie vysoko kvalitného zvárania pre prakticky všetky kovy. Ak používate vhodnú elektródu, môže sa použiť aj na zváranie hliníka, samozrejme v medziach technológie. Najväčšou výhodou oproti zváraniu MIG / MAG a TIG je, že nie je potrebné používať ochranný plyn, ktorý je citlivý na vietor, takže zváranie s elektródami sú výhodné pre zváranie konštrukcií aj v exteriéri. Každý člen série GORILLA® je založený na pokročilej technológii IGBT. Presné riadenie IGBT a ďalšie funkcie umožňujú veľmi jednoduché používanie a spoľahlivé zváracie stroje.

Dodatočné parametre

Kategória: Zváracie zdroje
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie