CUT 85 CNC PILOT Inverter Plasma Cutting , PLAZMA REZACIA

Kód: 800CUT85CNC
Neohodnotené
€1 700
Skladom

Ručné rezanie plazmou alebo s CNC plazmovým rezacím strojom, so zapaľovaním oblúka. - Zabudovaná jednotka na nastavenie a meranie tlaku. - Zapaľovanie oblúka PILOT bez rušenia HF. - Monitorovanie oblúku zlepšuje možnosti rezania, rýchlosť a zvyšuje životnosť elektród. - Môže byť použitý na rezanie sieťovinových materiálov. - Rôzne ochranné funkcie: porucha fázy, prehriatie a nadprúdová ochrana.

Detailné informácie

Podrobný popis

Prenosné CNC kompatibilné plazmové rezacie stroje s invertorovou technológiou IGBT.
Plazmové rezacie stroje vyvinuté pre priemyselné použitie, ktoré sú vhodné na rezanie materiálov do hrúbky 60 mm. Technológiou rezania môže byť stlačené vzduchové ručné alebo CNC strojové plazmové rezanie so zapaľovaním ochranného oblúka.
Plazmové rezacie stroje obsahujú integrovanú redukčnú a tlakovú meraciu jednotku.
IGBT paralelná kompenzácia prúdu a digitálne ovládanie.
Široké pásmo vstupného napätia – aj pri meniacich sa podmienkach (± 15 %) zaisťuje špičkový výkon pre nepretržité rezanie.
EMC (filtre elektromagnetického rušenia).
PILOT zapaľovanie oblúka bez vysokej frekvencie - zapaľovanie neruší počítače a iné elektronické riadiace jednotky.
Crazy arc control zlepšuje rezacie schopnosti, rýchlosť a zvyšuje životnosť elektródy. Môže sa použiť aj na rezanie obrobkov podobných sieťovine.
Rôzne ochranné a alarmové funkcie, výpadok fázy, ochrana proti prehriatiu a nadprúdu pre rýchlejšie riešenie problémov a zabránenie zbytočným odstávkam.

Dodatočné parametre

Kategória: Plazmové rezačky
Záruka: 2 roky