Aspect® V300-T AC-DC, záruka 3 roky, AC-DC ZVARACKA TIG NA HLINIK AC-DC S PULZOM Aspect® V300-T AC-DC, záruka 3 roky, AC-DC ZVARACKA TIG NA HLINIK AC-DC S PULZOM

Kód: K12058-1
Neohodnotené
€7 490
Na dotaz
ASPECT® 300 je priemyselné zváracie zariadenie pre AC/DC TIG, navrhnuté a vyrobené s použitím najmodernejšej technológie digitálnych invertorov. Toto zariadenie bolo navrhnuté a vyrobené na podávanie výkonov v najnebezpečnejších prostrediach pri vysokých výkonoch: 300 A pri zaťažovateli 35 % pri aplikácii TIG AC aj TIG DC. Riadenie poskytuje všetky funkcie, ktoré by ste očakávali od priemyselných invertorových zváracích zariadení pre AC/DC TIG. V kombinácii s ergonomickým usporiadaním čelného panela nebolo nastavovanie pokročilých parametrov TIG nikdy jednoduchšie! Vďaka funkciám špičkovej triedy, ako minimálny prúd 2 A, výber viacerých režimov AC (vrátane štyroch rôznych tvarov vlny), optimalizovaný štart TIG s nastaviteľným typom elektródy a polaritou HF, je táto jednotka správnou voľbou, ktorá bude vhodná pre akúkoľvek aplikáciu. Pridaním vodného chladiča COOL ARC® 46 sa dá jednoducho zmeniť na vodou chladenú jednotku. K dispozícii je robustný, stabilný a dobre vybavený vozík pre jednoduché presúvanie jednotky. Vlastnosti • Pokročilá invertorová technológia pre skvelý výkon TIG. • Špičková charakteristika zvárania pri zváraní TIG DC, TIG AC a zváraní obalenou elektródou. • Nastaviteľné čistenie a penetrácia pre perfektné zváranie hliníka. • Variabilná frekvencia AC (40 – 400 Hz) na ovládanie rýchlosti posuvu a penetrácie. • Plne funkčné, ergonomické usporiadanie ovládacieho panela s grafickým a číselným displejom uľahčuje nastavovanie všetkých parametrov zvárania. • Odolná konštrukcia: elektrická bezpečnosť (IP23), izolované dosky plošných spojov a optimálne prúdenie vzduchu znižuje riziko kontaminácie a predlžuje životnosť vybavenia aj v najnáročnejších podmienkach okolitého prostredia. • Výhody PFC (kompenzácia účinníka): o 30 % vyšší výstupný prúd pri rovnakom vstupnom prúde, vhodné pre trojfázové napájanie 230 – 400 V (+15 %/-10 %), nízka spotreba prúdu, úspora energie, nízke harmonické kmity prúdu a zníženie celkového objemu CO₂ vyprodukovaného pri zváraní. • Dostupné vodné chladiče a vozíky.

Detailné informácie

Podrobný popis

TIG AC/DC nový aspect!  ASPECT™ 300 a ASPECT™ 375 jsou průmyslové AC/DC TIG svářečky zkonstruovány a vyrobeny s použitím  nejnovější invertorové digitální technologie. Oba stroje byly navrženy a postaveny pro práci v nejnebezpečnějším  prostředí při vysokých výstupech: respektive 300A a 375A při 35% zatěžovateli, při použití jak TIG AC, tak  i TIG DC. Řízení poskytuje všechny funkce, které očekáváte od průmyslové AC/DC TIG invertorové svářečky  v kombinaci s uživatelsky příjmeným uspořádáním čelního panelu, nastavení pokročilých TIG parametrů  nebylo nikdy tak snadné!  Špičkové charakteristiky jako minimální proud 2A, vícenásobná volba módu AC a optimalizované TIG  zapalování činí tyto jednotky správnou volbou pro jakékoliv aplikace. Mohou být snadno změněny na vodou  chalzené přidáním chladičů COOL ARC® 46. Robustní, stabilní a dobře vybavený vozík je dostupný pro  snadné přemísťování těchto jednotek.  Vlastnosti  • Pokročilá invertorová technologie pro vynikající výkony TIG svařování.  • Vynikající svařovací charakteristiky pro metody svařování TIG DC, TIG AC a obalená elektorda.  • Nastavitelné čištění a průvar pro perfektní svařování hliníku.  • Proměnná AC frekvence (40-400Hz) pro řízení postupové rychlosti a průvaru.  • Uživatelsky příznivý řídící panel se všemi funkcemi, s grafi ckým a číselným displejem činí snadným nastavit všechny  svařovací parametry.  • Odolná konstrukce: elektrické chránění (IP23), zalité elektronické desky pro optimální proud vzduchu snižující  kontaminaci pro prodloužení životnosti svářeček v podmínkách nejdrsnějšího prostředí.  • PFC (komenzace jalové energie) výhoda: o 30% větší výstupní proud při stejném vstupním proudu, vhodné pro  230-400V (+15%-10%) třífázové, nízká spotřeba proudu, úspora energie, nízký proudové harmonické a snížení  celkového CO2 tvořeného svařovacím procesem.  • Vodní chladiče a vozíky jsou dostupné.

Dodatočné parametre

Kategória: Zváračky TIG AC-DC
Záruka: 2 roky