Aspect® V300-T AC/DC, záruka 3 roky

Kód: K12058-1
Neohodnotené
€0,01
Na dotaz
ASPECT® 300 je priemyselné zváracie zariadenie pre AC/DC TIG, navrhnuté a vyrobené s použitím najmodernejšej technológie digitálnych invertorov. Toto zariadenie bolo navrhnuté a vyrobené na podávanie výkonov v najnebezpečnejších prostrediach pri vysokých výkonoch: 300 A pri zaťažovateli 35 % pri aplikácii TIG AC aj TIG DC. Riadenie poskytuje všetky funkcie, ktoré by ste očakávali od priemyselných invertorových zváracích zariadení pre AC/DC TIG. V kombinácii s ergonomickým usporiadaním čelného panela nebolo nastavovanie pokročilých parametrov TIG nikdy jednoduchšie! Vďaka funkciám špičkovej triedy, ako minimálny prúd 2 A, výber viacerých režimov AC (vrátane štyroch rôznych tvarov vlny), optimalizovaný štart TIG s nastaviteľným typom elektródy a polaritou HF, je táto jednotka správnou voľbou, ktorá bude vhodná pre akúkoľvek aplikáciu. Pridaním vodného chladiča COOL ARC® 46 sa dá jednoducho zmeniť na vodou chladenú jednotku. K dispozícii je robustný, stabilný a dobre vybavený vozík pre jednoduché presúvanie jednotky. Vlastnosti • Pokročilá invertorová technológia pre skvelý výkon TIG. • Špičková charakteristika zvárania pri zváraní TIG DC, TIG AC a zváraní obalenou elektródou. • Nastaviteľné čistenie a penetrácia pre perfektné zváranie hliníka. • Variabilná frekvencia AC (40 – 400 Hz) na ovládanie rýchlosti posuvu a penetrácie. • Plne funkčné, ergonomické usporiadanie ovládacieho panela s grafickým a číselným displejom uľahčuje nastavovanie všetkých parametrov zvárania. • Odolná konštrukcia: elektrická bezpečnosť (IP23), izolované dosky plošných spojov a optimálne prúdenie vzduchu znižuje riziko kontaminácie a predlžuje životnosť vybavenia aj v najnáročnejších podmienkach okolitého prostredia. • Výhody PFC (kompenzácia účinníka): o 30 % vyšší výstupný prúd pri rovnakom vstupnom prúde, vhodné pre trojfázové napájanie 230 – 400 V (+15 %/-10 %), nízka spotreba prúdu, úspora energie, nízke harmonické kmity prúdu a zníženie celkového objemu CO₂ vyprodukovaného pri zváraní. • Dostupné vodné chladiče a vozíky.

Detailné informácie

Podrobný popis

TIG AC/DC nový aspect!  ASPECT™ 300 a ASPECT™ 375 jsou průmyslové AC/DC TIG svářečky zkonstruovány a vyrobeny s použitím  nejnovější invertorové digitální technologie. Oba stroje byly navrženy a postaveny pro práci v nejnebezpečnějším  prostředí při vysokých výstupech: respektive 300A a 375A při 35% zatěžovateli, při použití jak TIG AC, tak  i TIG DC. Řízení poskytuje všechny funkce, které očekáváte od průmyslové AC/DC TIG invertorové svářečky  v kombinaci s uživatelsky příjmeným uspořádáním čelního panelu, nastavení pokročilých TIG parametrů  nebylo nikdy tak snadné!  Špičkové charakteristiky jako minimální proud 2A, vícenásobná volba módu AC a optimalizované TIG  zapalování činí tyto jednotky správnou volbou pro jakékoliv aplikace. Mohou být snadno změněny na vodou  chalzené přidáním chladičů COOL ARC® 46. Robustní, stabilní a dobře vybavený vozík je dostupný pro  snadné přemísťování těchto jednotek.  Vlastnosti  • Pokročilá invertorová technologie pro vynikající výkony TIG svařování.  • Vynikající svařovací charakteristiky pro metody svařování TIG DC, TIG AC a obalená elektorda.  • Nastavitelné čištění a průvar pro perfektní svařování hliníku.  • Proměnná AC frekvence (40-400Hz) pro řízení postupové rychlosti a průvaru.  • Uživatelsky příznivý řídící panel se všemi funkcemi, s grafi ckým a číselným displejem činí snadným nastavit všechny  svařovací parametry.  • Odolná konstrukce: elektrické chránění (IP23), zalité elektronické desky pro optimální proud vzduchu snižující  kontaminaci pro prodloužení životnosti svářeček v podmínkách nejdrsnějšího prostředí.  • PFC (komenzace jalové energie) výhoda: o 30% větší výstupní proud při stejném vstupním proudu, vhodné pro  230-400V (+15%-10%) třífázové, nízká spotřeba proudu, úspora energie, nízký proudové harmonické a snížení  celkového CO2 tvořeného svařovacím procesem.  • Vodní chladiče a vozíky jsou dostupné.

Dodatočné parametre

Kategória: TIG AC/DC
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie